BlueBoard.cz


Aktuality

Aktuality

Školní rok 2015/2016
Ve školním roce 2015/2016 studenti využívali portál pro přípravu na výuku a maturitní zkoušku. Návštěvnost portálu se pohybovala kolem 5000 přístupů.

Přístupy na portál:Školní rok 2014/2015
Během celého školního roku 2014/2015 probíhala výuka s využitím portálu. Návštěvnost portálu dosáhla více než 6000 přístupů.

Školní rok 2013/2014

V tomto školním roce probíhala výuka žáků v odborných předmětech s využitím tohoto portálu. Ze statistik návštěvnosti vyplývá, že v tomto školním roce bylo zaznamenáno více než 6700 přístupů studentů na e-portál.

Září 2013
Výuka odborných předmětů i v roce 2012-2013 probíhala s využitím portálu (viz fotogalerie). V září 2013 e-learningový specialista vytvářel účty nových žáků a nastavoval parametry jejich oprávnění.

Postup práce studenta na portále dokumentují následující obrázky:

Přihlášení žáka:Po přihlášení vidí žák ve svém profilu kurzy, které studuje (jsou žákovi přiřazeny podle ročníku a oboru, který studuje) a které si může vybrat ke studiu.

Profil žáka:Po výběru daného kurzu se žákovi zobrazí detailní informace o kurzu (kdo je metodikem, pro koho je určený atd.).

Detail kurzu:Kliknutím na ikonu vzdělávacího portálu student otevře moduly, které má k dispozici pro studium a kliknutím na daný modul otevře okno s obsahem modulu. Student může spustit v prohlížeči buď osnovu nebo text, eventuálně si může obsah vytisknout do formátu pdf.

Obsah modulu:Po výběru textu se studentovi zobrazí jednotlivé kapitoly.

Kapitola:Pro vlastní kontrolu jsou v textu uvedené kontrolní otázky a autotesty. Metodik (autor modulu) může na závěr každého modulu vytvořit závěrečný test, který slouží k hodnocení žáka.

Otázky:Autotest:Animace, flash web design, tvorba www stránek, webdesign, flash aplikace - Flashdesigner.cz >
Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky
copyright skola (c) 2009