BlueBoard.cz


Konference

Závěrečná konference projektu 15.9.2011


Konference
Dne 15.9.2011 proběhla v Brně závěrečná konference projektu. Této konference se zúčastnili pozvaní a přihlášení hosté z řad odborné praxe, základních škol, středních škol, univerzit, zřizovatele a sociálního partnera - Gumotex, a.s.. Pozvaní hosté vystoupili se svými příspěvky na začátku konference. Následovalo vystoupení realizačního týmu projektu, který prezentoval vlastní práci na vzdělávacím a e-learningovém portálu. Byly zde předvedeny ukázky práce s distančním textem, tvorby didaktických testů, vyhodnocování testů, administrace projektu a portálu. V odpoledním programu vystoupili se svými prezentacemi žáci školy.

Na následujících obrázcích vidíte pozvánku, která byla rozesílaná hostům. Svoji účast hosté potvrzovali vyplněním přihlašovacího formuláře na webových stránkách školy. Na obrázku č.1 a 2 vidíte pozvánku a na obrázku č.3 pak vidíte potvrzovací formulář. Vlastní fotogalerii z konference vidíte na samostatné webové stránce "Foto z konference".

Obrázek 1:Obrázek 2:Obrázek 3:Animace, flash web design, tvorba www stránek, webdesign, flash aplikace - Flashdesigner.cz >
Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky
copyright skola (c) 2009